Zapojte se i vy do akce „Ukliďme příkopy 2015“

autor: | 13. března 2015 | Informace, Kultura, sport a turistika, Město a úřad, Občan a podnikatel

V sobotu 18. března startuje úklidová akce s názvem „Ukliďme příkopy 2015“, kterou pořádá Podralský nadační fond ZOD ve spolupráci s Mikroregionem Podralsko a obcemi. Akce bude trvat až do 29. března 2015 a jejím smyslem je přispět k čistému životnímu prostředí v tomto regionu.

K úklidu se letos připojily obce Brniště, Cvikov, Dolní Krupá, Jablonné v Podještědí, Noviny pod Ralskem, Nový Bor, Svor, Bohatice, Pertoltice pod Ralskem, Zákupy, Mimoň, Neukirch/Lausitz a Velký Valtinov. V každém místě úklidu bude celá akce probíhat za pomoci zvoleného koordinátora akce, jenž bude organizovat dobrovolníky. Posbírané odpadky se následně využijí k recyklaci.
Organizátoři akce uvítají každého dobrovolníka z řad veřejnosti, který by se chtěl zapojit do úklidu a přispět ke zlepšení životního prostředí a zkrášlení svého města.

Termín úklidu a kontaktní osoba:

Mimoň – DDM Vážka a Skautský přístav Mimoň Ralsko 28.3.2015 Kristýna Petrová (krikra@centrum.cz)

Přesné informace o úklidu naleznou zájemci na webu: