Vysvědčení maturantů Gymnázia v Mimoni

autor: | 16. června 2014 | Město a úřad

Ve čtvrtek 29. května 2014 byla v Obřadní síni Městského úřadu v Mimoni letošním absolventům Gymnázia Mimoň předána maturitní vysvědčení. V letošním roce úspěšně odmaturovali studenti dvou tříd v Oktávě 15 studentů, z nichž 3 měli vyznamenání a 3 studenti samé jedničky, ve 4. A odmaturovalo 8 studentů, z toho byly dvě vyznamenání. Slavnostní akt zahájil představitel města, místostarosta Ing. Stanislav Baloun. Dále se zúčastnili a také promluvili ředitelka gymnázia Mgr. Emilie Ráčková, za Oktávu třídní profesorka Mgr. Jana Munzarová a za 4. A třídní profesor Mgr. František Kuchař.

Co dodat: Maturita je pro mnohé začátkem kariery, pro ostatní je završením studijního úsilí, proto našim absolventům přejeme do dalšího životního kroku mnoho úspěchů.

gymnázium 2014