Užijte si s námi dosyta MASOPUST na RCL!

autor: | 22. prosince 2014 | Kultura, sport a turistika

Hned začátkem roku, po tříkrálovém svátku, nastává Masopust! Užijte si taky na Radiu Contact novoroční vysílání plné hodování a veselí se soutěžemi a akcemi!Vyjede za Vámi Masopustní Tykadlo RCL s bohatými vepřovými hody! O zabijačce to bude i v Receptech pro každého. S Tipem na výlet vyrazte na masopustní průvod s cílem v libereckých Lidových sadech!

Už 6. února tady pořádá Radio Contact svůj Masopustní Bál! Čekají Vás vyhlášené vepřové pochoutky a skvělý program. Hrát bude liberecký Big ´O´ Band, moderovat pak Petr Kolín. O zábavu se postará první český národní Cirkus Jo-Joo! Kromě tance můžete vyhrát spoustu nádherných cen. RCL vyhlásí i nejlepší masky večera.

Leden je tradičně na Radiu Contact plný báječných soutěží. Zahrát si můžete třeba o novoroční oběd, čeká Vás i spousta Hudebních hádanek od našich interpretů a tradičně se můžete vydat do divadla a za vědou a technikou do iQLANDIE.! A nebyla by to zima bez lyžování a jiných radovánek na horách. Na RCL hrajte o permanentky na nejlepší sjezdovky u nás! Odstartujte nový rok 2015 s Radiem Contact! Více se dozvíte ve vysílání, na webu www.rcl.cz nebo na Facebooku. Vkročte do letošku tou správnou nohou!