Uzavírka ulice Hraničářská od pondělí 14.3.2016

autor: | 9. března 2016 | Informace, Občan a podnikatel

Společnost KORID LK, spol. s r. o. upozorňuje, že z důvodu uzavírky ulice Hraničářská v Mimoni od pondělí 14.3.2016 do středy 31.8.2016 (předpokládaný termín) platí na autobusových linkách 262 Mimoň – Brniště – Zákupy – Česká Lípa; 265 Mimoň – Brniště – Jablonné v Podještědí (obě provozované ČSAD Česká Lípa a.s.) a 439 Ralsko,Ploužnice – Mimoň – Stráž p.Ralskem – Brniště – Nové Zákupy (provozovaná Compag CZ s.r.o.) VÝLUKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY.
VŠECHNY SPOJE VE SMĚRU MIMOŇ – BRNIŠTĚ budou vedeny po objízdné trase po silnici II/270 a III/2709 přes Noviny. V uvedeném směru nebudou obslouženy zastávky Mimoň, Mitop; Pertoltice p.Ralskem, statek; Pertoltice p.Ralskem a Velký Grunov, kulturní dům. Náhradou budou autobusy zastavovat v zastávkách Mimoň, Žitavská (na Letné) a Pertoltice p.R.,rozc. (nahoře na hlavní silnici).

Pozn. Uvedenou trasu bylo nutno akceptovat z toho důvodu, že ulici Pertoltická v Mimoni lze projíždět pouze jednosměrně; provoz na spojovací místní komunikaci mezi hlavní silnicí a středem obce Pertoltice je limitován hmotnostním omezením na mostě přes Panenský potok.

Ve směru od Brniště do Mimoně autobusy pojedou beze změny standardní trasou přes Pertoltice.

VÝLUKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY:
Česká Lípa, Zákupy, Brniště, Mimoň
Mimoň, Brniště, Postřelná, Jablonné v P.
Ralsko, Ploužnice, Mimoň, Stráž pod Ralskem, Brniště, Nové Zákupy