Soutěž „Sbírej a vyhraj“

autor: | 7. září 2016 | Informace, Občan a podnikatel

Vysloužilá drobná elektrozařízení zanesete na sběrný dvůr, nechte si potvrdit leták a můžete vyhrát například Mobilní telefon Samsung Galaxy J7 LTE.
Až do 15. října se může každý zájemce zapojit do soutěže „SBÍREJ A VYHRAJ!“, kterou připravila společnost ASEKOL s cílem motivovat občany ke sběru drobných elektrozařízení. Podmínkou účasti je donést vysloužilé elektrozařízení, jako je například videopřehrávač, videokamera, fotoaparát, počítač, klávesnice, telefonní přístroj a další, spolu se soutěžním letákem na sběrný dvůr v Mimoni.
Aby mohlo být elektrozařízení započítáno do soutěže, je nutné ho na sběrném dvoře odevzdat v nedemontovaném stavu. Za jeden kus odevzdaného drobného elektrospotřebiče má soutěžící nárok na jedno razítko, které získá u obsluhy sběrného dvora.
Přihlášen do soutěže bude automaticky každý, kdo odešle řádně vyplněný soutěžní leták s pěti razítky na adresu PMH s.r.o., P.O.BOX 76, 460 03 Liberec 3. Počet odeslaných soutěžních letáků není omezen. Zapojením do soutěže můžete vyhrát hodnotné ceny a zároveň přispět recyklací elektrozařízení k ochraně životního prostředí.
Podrobnosti k soutěži jsou uvedeny na soutěžním letáku nebo na www.asekol.cz
Leták