Soutěž – Českolipský výrobek roku 2019

Regionální turistický informační centrum v České Lípě a město Česká Lípa vyzývá všechny obyvatele a firmy z ORP Česká Lípa, aby se přihlásili do soutěže Českolipský výrobek roku 2019, kterou pořádá město Česká Lípa.
Přihlásit se a mít možnost vyhrát hlavní cenu – finanční odměnu ve výši 20 000 Kč.

Podstatou soutěže je nejen upozornit na místní šikovné řemeslníky, drobné podnikatele, pro které je jejich práce obživou i koníčkem zároveň, ale také na regionální produkty, jimiž se může naše Českolipsko chlubit, ale také podpořit ne vždy lehkou, o to však důležitější, vlastní rukodělnou výrobu místních obyvatel.

Přihláška a pravidla – A5
Přihláška a pravidla – A4
nebo online http://bit.ly/clvyrobek

Ohledně soutěže komunikujeme také s LAG Podralsko, jakožto nositelem značky Regionální produkt Lužické hory a Máchův kraj, všem přihlášeným soutěžícím doporučíme rovněž postup cestou certifikace jejich výrobku.

Bližší informace na internetových stránkách www.mucl.cz a turistika.mucl.cz.

Tento článek byl zveřejněn v kategorii Doporučené, Informace, Kultura, sport a turistika, Občan a podnikatel. Přečteno: 51x