Parkoviště s parkovacím kotoučem v centru města od 01.07.2020

autor: | 25. června 2020 | Doporučené, Informace

Vážení občané,
z důvodu nárůstu dopravy v centru města bude od 01.07.2020 provedena změna v organizování dopravy na náměstí 1.máje, v ul. Mírová a na náměstí ČSLA. Na označených místech dopravní značkou IP 13b Parkoviště s parkovacím kotoučem, bude možno parkovat maximálně 30 minut ve dnech PO-PÁ v době 8-17 h. Ve zbylém čase a o víkendu bude možno na těchto místech parkovat bez omezení. Řidiči jsou povinni na označených místech při začátku stání umístit kotouč viditelně ve vozidle a nastavit na něm dobu začátku stání, které se nesmí až do odjezdu měnit. Určitý počet kotoučů byl k dispozici zdarma, nyní si je můžete koupit v Infocentru v Mírové ulici nebo v Městské knihovně ve Svébořické ulici (papírové za 20,- a plastové za 50,-).

Jiří Jech
ref. OVDZaŽP MěÚ Mimoň