Objížďka autobusových linek v úseku Velký Grunov – Pertoltice – Mimoň

autor: | 7. července 2014 | Občan a podnikatel

Z důvodu havarijního stavu opěrné zdi na silnici III/2078 v Brništi – místní části Velký Grunov je od soboty 5.7.2014 do odvolání (předpoklad k 15.9.2014) uzavřen úsek mezi Velkým Grunovem, Pertolticemi a Mimoní.

Autobusové linky č.262 (Česká Lípa – Zákupy – Brniště – Mimoň); 265 (Mimoň – Brniště – Jablonné v Podj.) a 439 (Ralsko,Ploužnice – Mimoň – Brniště – Zákupy,Nové Zákupy) v úseku mezi zastávkami Velký Grunov, Mitop – Mimoň, aut.nádr. pojedou po objízdné trase přes Noviny p. R.

Po dobu uzavírky nebudou obsluhovány zastávky Brniště,Velký Grunov,kulturní dům; Pertoltice pod Ralskem; Pertoltice pod Ralskem,statek a Mimoň, Mitop. Pro dopravní obsluhu obce Pertoltice pod Ralskem bude sloužit zastávka Pertoltice p. R.,rozcestí na hlavní silnici z Mimoně do Jablonného v Podj. (vzdálenost cca 800 m od středu obce).

Objížďkový jízdní řád na trasu Česká Lípa – Zákupy – Brniště – Mimoň naleznete ZDE.

Objížďkový jízdní řád na trasu Mimoň – Jablonné v Podj. naleznete ZDE.

Objížďkový jízdní řád na trasu Ralsko, Ploužnice – Mimoň – Brniště – Zákupy, Nové Zákupy sídl. naleznete ZDE.

Podrobné informace o uzavírce naleznete ZDE.