Aktuální hlášení zpráv

Čtvrtek 11. července

V Městském muzeu v Mimoni můžete od 8. června shlédnout velkou rodinnou výstavu – Kouzelný svět loutek. Výstava potrvá až do 1. září 2019.
Tradiční promítání pro seniory se tento měsíc uskuteční v úterý 16. července od 15 hodin. Tentokrát jsme pro vás připravili film Lovení. Vstupné 60 Kč

Pondělí 15. července

Dne 21.7.2019 se v Kapli Božího hrobu uskuteční první z tradičních letních koncertů. Poprvé se vám představí Martin Benda s programem  Čas Waldu neodnesl. Vstupné 50 Kč

Čtvrtek 18. července

V Městském muzeu v Mimoni můžete od 8. června shlédnout velkou rodinnou výstavu – Kouzelný svět loutek.  Výstava potrvá až do 1. září 2019.

V sobotu 21.7.2019 se v Kapli Božího hrobu uskuteční první z tradičních letních koncertů. Poprvé se vám představí Martin Benda s programem  Čas Waldu neodnesl. Vstupné 50 Kč. Jste srdečně zváni.

Program promítání kina a rezervaci vstupenek najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz

Pondělí 22. července

Na sobotu 27. července jsme pro vás připravili další Letní kino. Nyní se přijďte bát při sledování hororu Tiché místo. Promítat se bude na koupališti v Mimoni od 21,30 hodin. Deky popř. židličky s sebou. Při nepříznivém počasí se promítání uskuteční na hřišti TJ Jiskra na Letné.

Čtvrtek 25. července

Pondělí 29. července

V sobotu 4.8.2019 se v Kapli Božího hrobu uskuteční druhý z tradičních letních koncertů. Tentokrát pozvání přijala kytaristka Michaela Rozmarová – žákyně ZUŠ v Mimoni, působící nyní v Rakousku. Přijďte se podívat, jak mimoňáci dobývají svět. Vstupné 50 Kč.