Aktuální hlášení zpráv

Pondělí 29. dubna

V úterý 30. dubna se na Koupališti v Mimoni koná pálení čarodějnic. Čeká Vás bohatý program, soutěž o nejlepší čarodějnici a čaroděje, velká porce muziky a ohňostroj. Všichni jste srdečně vítání.

Čtvrtek 2.května

Město Mimoň zve všechny občany na Zámeckou slavnost k znovuotevření Zámeckého rybníka, která se bude konat ve středu 8.5.2019 od 13 hodin u rybníka v Zámeckém parku. Všichni jste srdečně zváni.

Svoz seniorů do knihovny se tento měsíc koná v pondělí 13. a 27. května.

Tradiční promítání pro seniory se tento měsíc uskuteční v úterý 7. května od 15 hodin. Tentokrát jsme pro vás připravili film „Teroristka“. Vstupné 60 Kč.

V sobotu 11. května se na nám. 1. máje bude konat 2. ročník setkání historických a retro kočárků. Přijďte se podívat na kočárky z doby dávno minulé. Akce začíná v 9,30 hodin.

V Městském muzeu v Mimoni můžete až do 26.5.2019 shlédnout výstavu bývalých žáků Mgr. Šárky Krousové, kteří tradičně vystavují na domácí půdě svou tvorbu jak profesionální tak amatérskou. Přijďte se podívat a podpořit tak tvoření absolventů naší základní umělecké školy.

Program promítání kina a rezervaci vstupenek najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz

Pondělí 6. května

Město Mimoň zve všechny občany na Zámeckou slavnost k znovuotevření Zámeckého rybníka., která se bude konat ve středu 8.5.2019 od 13 hodin u rybníka v Zámeckém parku. Všichni jste srdečně zváni.

Svoz seniorů do knihovny se tento měsíc koná v pondělí 13. a 27. května.

Čtvrtek 9. května

Ve středu 15. května od 15. hodin vás  Dům kultury Ralsko zve na  taneční zábavu pro seniory . K tanci a poslechu hraje kapela Vivasong Víti Vávry. Vstupné 50 Kč.