Listopadové pozvánky do Domu kultury Ralsko

autor: | 20. října 2015 | Kultura, sport a turistika

Dům kultury Ralsko Vás v měsíci listopadu zve na:
Výstava: Tváře a postavy
1. 10. – 22. 11. 2015
Tváře a postavy lidí, kteří prošli při různých životních příležitostech českolipskými fotografickými ateliéry a jejichž podoba byla navždy zachycena na snímku. Ze zachovaných alb a zarámovaných portrétů byla ze sbírek Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě vybrána kolekce 7 panelů s díly z konce 19. a počátku 20. století, která představuje profil činnosti některých fotografických ateliérů z České Lípy a Mimoně. Výstava je přístupná jen v době konání kulturních akcí nebo při hromadných návštěvách po domluvě na tel.: 487 805 003.

Taneční zábava pro seniory
Středa 11. listopadu 2015 od 15:00 hod.
Vstupné 40 Kč. K tanci i poslechu hraje Vivasong.

Jiří Kahoun: Zimní příhody včelích medvídků
Neděle 15. listopadu 2015 od 15:00 hod.
Vstupné 60 Kč, bez předprodeje.
Divadlo Krapet uvádí oblíbenou pohádku se známými písničkami z dílny Petra Skoumala a Zdeňka Svěráka. Víte, jak se Čmeláčci chystají na zimu? Proč je podzim tak sladký? Kde spí v zimě pavouk? Co dělají Čmeláčci o Vánocích? Kdo je to bílé strašidlo s pometlem? Čí jsou stopy ve sněhu?

Robin Howdon: Dokonalá svatba
Sobota 21. listopadu 2015 od 19:00 hod.
Vstupné 140 Kč, předprodej jen v Městské knihovně.
Divadelní komedie. Režie: Lumír Olšovský. Hrají: Filip Tomsa/Michael Vykus/Michal Zelenka, Olga Lounová/Malvína Pachlová, Josef Hervert/Karel Heřmánek ml., Lilian S.Fischerová, Jana Trojanová, Vendula Křížová/Simona Vrbická, David Vejražka

Bill a Rachel jsou šťastný pár, který má před svatbou. Jenže v den D se Bill probudí s neznámou dívkou v posteli. Vůbec nic si nepamatuje. Nezbývá než ji okamžitě ukrýt do koupelny a za vydatné pomoci svědka Toma a nebohé, do věci omylem zapletené pokojské Julie, se pokusit vše utajit před nevěstou a její matkou. Začíná kolotoč plný nedorozumění, který nakonec skončí, tak jak má.

Mimořádné filmové promítání: Mimoni
Pondělí 23. listopadu 2015 od 17:30 hod.
Vstupné 75 Kč, bez předprodeje.

Acoustic & bluegrass hudební večer skupin Fork Road a Flastr
Čtvrtek 26. listopadu 2015 od 19:30 hod.
Vstupné 70 Kč.

Rockový večer: Krucipüsk – Tintili Vantili tour 2015
Sobota 12. prosince 2015 od 20:00 hod.
Vstupné 190 Kč. Předprodej v Městské knihovně Mimoň od 30. listopadu.
Jedinečná tour s koncerty k 25. výročí založení skupiny a zároveň představení nového řadově desátého CD Tintili Vantili!