Informace dopravce ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY

autor: | 29. května 2015 | Informace, Město a úřad, Občan a podnikatel

AKTUÁLNÍ INFORMACE ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s. r. o.
28. 5. 2015

Uzavírka mostu u Kochánek zkomplikuje dopravu
Kvůli opravě jednoho z mostů u obce Kochánky bude od 2. června nejméně na pět měsíců změněn provoz linky 260011 Benátky nad Jizerou – Kochánky – Sudovo Hlavno. Po dobu uzavírky nebude možné projíždět obcí Kochánky a zmíněná linka bude rozdělena na dvě samostatné větve.

První bude úsek Benátky nad Jizerou – Kochánky, kdy jsou využívány po trase všechny standardní zastávky, stanice Kochánky je přesunuta před budovu hasičské zbrojnice. Druhou větví je úsek Benátky nad Jizerou – Předměřice nad Jizerou – Tuřice – Sudovo Hlavno, který je veden z Benátek bez zastávky po silnici II/610 okolo Okrouhlíku k odbočce do obce Kochánky, kde u uzavřeného mostu vznikne náhradní zastávka Kochánky, u mostu. Spoje odtud jedou dále dle své trasy přes Kačov do Předměřic, Tuřic nebo Sudova Hlavna.

Jednotlivé spoje jsou vedeny v různých odjezdových časech, zavádí se několik nových náhradních spojů k pokrytí maximálního množství přepravních proudů.
S ohledem na dočasnou změnu linky 260011 je upraven ještě spoj č. 2 na lince 260990. Z výchozí zastávky v Lysé nad Labem bude jezdit o 5 minut dříve, tj. v 6:50 a z Předměřic bude pokračovat po lince 260011 přes Kačov a po objížďce do Benátek nad Jizerou. Výlukové jízdní řády zveřejnil dopravce ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY na svém webu www.arriva-strednicechy.cz.

Příprava kulturní akce omezí večerní spoje v Nepřevázce

Kvůli přípravě kulturní akce „Staročeské máje“ neobslouží linka 260860 Mladá Boleslav – Dobrovice – Prodašice v pátek 29. května 2015 posledními večerními spoji zastávku „Nepřevázka“. Jako náhradní stanici mohou cestující využít zastávku „Nepřevázka, křižovatka“ dle platného jízdního řádu. Omezení platí pro spoj v 21:02 Nepřevázka – Mladá Boleslav a v 22:30 Mladá Boleslav – Nepřevázka a dále.

Přejeme Vám pohodovou cestu veřejnou dopravou
Jan Holub
manažer osobní dopravy