HLASUJTE, prosím v Soutěži pro hasičské sbory – „Conrad Dietrich Magirus Award“

autor: | 14. ledna 2019 | Informace, Občan a podnikatel

Od roku 2012 vyzývá společnost Magirus (výrobce požární techniky) profesionální hasičské sbory po celém světě, aby přihlásily své týmy, zásahy a kreativní strategie do soutěže Conrad Dietrich Magirus Award, která je dnes v odborných kruzích považována za „Oscara hasičské práce“. Hlavním cílem tohoto projektu je dostat práci hasičů do středu veřejného zájmu po celém světě a poukázat na odvahu, odhodlání a profesionalitu sborů.
Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje počátkem listopadu 2018 nominoval jeden ze svých největších a především nejlépe zvládnutých zásahů „Požár Severechema Liberec 29. 5. 2017“ do této prestižní celosvětové soutěže.
V Německu zasedla odborná porota, která pečlivě posoudila více než stovku nominací a vybrala deset nejlepších. O tom, která země a který hasební zásah se stane vítězem, rozhodne internetové hlasování. My z Libereckého kraje jsme se do TOP 10 probojovali a máme tak čest bojovat dál o kov nejcennější.
Zpracovali jsme video, které podrobně popisuje zásah samotný i týmovou práci našich hasičů. Najdete ho na stránkách magirusgroup.com. Zde se také hlasuje a konkurence je obrovská. Soupeříme se zeměmi, jako je Brazílie, Mexiko, Itálie, Švýcarsko či Chorvatsko.
Najděte si čas, podívejte se na naši práci, hlasujte pro nás. Pomozte tak českým hasičům dostat se mezi světovou elitu!
Hlasovat je možné ze stolních počítačů, notebooků i telefonů. Z příslušného zařízení lze hlasovat pouze jednou.
Hlasovat můžete zmáčknutím červeného tlačítka „Jetzt abstimmen“ na adrese:
https://award.magirusgroup.com/de/internationales-feuerwehrteam/detail/?tx_z7magiruscdma_story%5Bstory%5D=83
nebo přes náš facebookový profil:
https://www.facebook.com/HZSLK/
od 20. prosince 2018 do 27. ledna 2019.