Dům kultury Ralsko Vás v únoru zve na akce:

autor: | 27. ledna 2016 | Kultura, sport a turistika

Jakub Zindulka: Manželský čtyřúhelník

Sobota 13. února 2016 od 19,00 hod.

Vstupné 190 Kč. Předprodej v Městské knihovně a v Městském muzeu.

Divadelní komedie Fanny agentury Dany Homolkové. Manželé Juklovi jsou dlouholetými přáteli manželů Tupých. Proto není divu, že se jako každý rok chystají společně oslavit Silvestra. Alkohol teče proudem, a tak vtipkování žen o tom, jak jsou muži neschopní, negalantní, líní, a jak se s nimi nedá žít, a stesky mužů o tom, že ženy se nedají pochopit, vyústí ve furiantskou sázku, která vede k neobvyklé výměně manželů. Hrají: Michaela Badinková, Dana Homolová, Daniel Rous a Martin Kraus.

Taneční zábava pro seniory

Středa 17. února 2016 od 15,00 hod.

Vstupné 40 Kč. K tanci i poslechu hraje VIVASONG.

Reprezentační ples města – VYPRODÁNO

Sobota 20. února 2016 od 20,00 hod.

Vstupné 270 Kč. Předprodej vstupenek a závazné rezervace od 1. února 2016 pouze v Městské knihovně Mimoň.

Předtančení Flamenco Al Norte z Nového Boru, hraje taneční orchestr  Domestic, kulturní program, půlnoční soutěž.

Putovní výstava: Má vlast cestami proměn

13. února – 16. března 2016, 1. patro DKR

Výstava přináší svědectví o zvelebování opomíjených míst a objektů v sídlech a krajině. O proměnách chátrajících staveb v důstojné objekty s užitečnou náplní, o zkrášlených náměstích a návsích, o rekonstruovaných nádražích, zachráněných sakrálních stavbách a znovuoživené přírodě. Putovní výstava se snaží ukázat místním i návštěvníkům, že se naše vlast pomalu, ale jistě proměňuje – díky zručnosti a vytrvalosti našich lidí i díky donorům, bez nichž by většina proměn nikdy nevznikla.

Výstavu pořádá Asociace Entente Florale CZ – Souznění, o.s. ve spolupráci s Národní kulturní památkou Vyšehrad. Partnery výstavy jsou kraje České republiky.

Výstavu je možné si prohlédnout během konání kulturních akcí.

Zapojte se na internetu do hlasování, aby Městské muzeum Mimoň bylo zařazeno jako nejlepší proměna za rok 2015!

Více ZDE