Dopravní společnost KORID LK, spol. s r. o. informuje o uzavírkách …

autor: | 20. února 2018 | Informace, Občan a podnikatel

Od pondělí 19.2. do úterý 15.5.2018 (předpokládaný termín bez záruky) budou probíhat vždy v pracovní dny v době od 8:00 do 17:00 hod. uzavírky části ulice Zdislavy z Lemberka a Liberecká v Jablonném v Podještědí.

V tomto období autobusy pravidelné linkové dopravy vynechají zastávku Jablonné v Podj., Zdislavy z Lemberka. Cestující musejí použít zastávku u žel. stanice.
Výjimkou budou „školní“ spoje linky 265 s odjezdem v 14:15 ze zastávky Jablonné v Podj.,škola směr Velký Valtinov – Postřelná a linky 272 s odjezdem v 13:00 ze zastávky Jablonné v Podj.,Zdislavy z Lemberka směr Heřmanice, kterým bude umožněn průjezd. Vlivem stavebních prací však může docházet ke zpoždění těchto spojů.
Spoje, které vynechají zastávku Zdislavy z Lemberka a pokračují dále směr Rynoltice – Liberec, Rynoltice – Hrádek n.Nis. a Janovice – Stráž p.R., budou mít v zastávce Jablonné v Podj.,žel.st. mírně upravené časy odjezdů (o cca 2 – 3 min. později).
V době do 8:00 a od 17:00 v pracovní dny a po celý den o víkendech bude průjezd ulicí Zdislavy z Lemberka zachován, zastávka autobusů však bude posunuta cca 100 metrů severovýchodně ke hřbitovu (do blízkosti křižovatky s ul.Alšova).
V příloze posílám výlukové jízdní řády dotčených linek a zjednodušené schéma uzavírky.

Pozn. Pro linku 471 Nový Bor – Jablonné – Stráž p. Ralskem je přiložen jízdní řád ve dvou variantách s platností od 19.2. do 3.3. a od 4.3. do 15.5., neboť k termínu 4.3. zde dochází k dalším změnám, jež s uzavírkou nesouvisejí (budou popsány v rámci přehledu změn, který budeme rozesílat), ale bylo nutné je předem zapracovat.

Doksy-Mimoň-Jablonné-Liberec

Jablonné-Cvikov-Sloup-Nové_Zákupy-Velenice

Jablonne_Hermanice-Dubnice-Stráž_pod_Ralskem

Špindleruv_Mlyn-Vrchlabi-Jilemnice-Jablonec-Liberec-Nový_Bor-Děčín-Ústí_n_Labem

Stráž_pod_Ralskem-Dubnice_Rynoltice-Jablonne

Novy_Bor-Kunratice-Jablonne-Stráž_pod_Ralskem_VP7

Liberec_Nový_Bor-Česka_Kamenice

Nový_Bor-Kunratice-Jablonne-Stráž_pod_Ralskem-VP7

Hradek-Horni_Sedlo-Rynoltice-Jablonne-Stráž_pod_Ralskem

http://www.iidol.cz/