Charitativní aukce

autor: | 27. května 2015 | Informace, Město a úřad, Občan a podnikatel

Nakupujte či prodávejte na www.charitativniaukce.cz a podpořte projekt financování obědů sociálně slabým školákům
 
Potřebujete rozšířit okruh zákazníků? Chcete zpeněžit nepotřebné věci? Není vám lhostejný osud sociálně slabších dětí?
Nabídněte v charitativních aukcích dětské oblečení, šperky, knihy, elektroniku. Na své si přijdou všichni, kdo se zabývají ruční výrobou a chtějí své produkty zpeněžit. Zapojit se můžou i firmy, které vyřazují techniku a nahrazují ji moderní. Sami si určíte, kolik procent z výtěžku aukce darujete Světýlku. Prodávající automaticky obdrží potvrzení o výši daru. Veškeré příjmy z prodeje jdou na transparentní účet a budou v tomto období použity na financování teplých obědů ve školních jídelnách pro sociálně slabé děti.
Proto přijďte prodávat a nakupovat na charitativniaukce.cz !
 

Charitativní aukce www.charitativniaukce.cz byly založeny jako další zdroj financování dobročinných aktivit neziskové organizace Světýlko o. p. s., která pomáhá potřebným již od roku 2008. Její činnost je zaměřena na děti, mládež a seniory. Princip charitativních aukcí spočívá v tom, že osoba prodávající v aukci nějakou věc či službu, si sama určí, kolik % z výtěžku aukce daruje Světýlku a kolik si ponechá.
V současnosti díky tomuto projektu financujeme po dobu jednoho školního roku teplé obědy ve školních jídelnách dětem ze sociálně slabých rodin. Výše úhrady činí 5 000 Kč a peníze jsou zasílány přímo škole nebo školní jídelně, takže příspěvek není možné zneužít na něco jiného.