Rockový večer

Začíná: 24. 11. 2018 19:00
Končí: 25. 11. 2018 0:00
Typ události: Koncert, Kulturní akce

 

Kapela Na Knop Company – Mimoňská Hard- rocková kapela vystoupí po několika letech opět na domácím pódiu. Po 8letech se sešli tři zbývající členové kapely Trolley, aby na těchto základech postavili novou kapelu. Různými procházejícími změnami ve složení kapely se toto ustálilo na současném složení. Členové kapely mají dlouholeté zkušenost s různými žánry a scénami.

Muzika je tvořena pouze vlastními autorskými českými skladbami ve stylu hard rocku vhodnými na moto srazy, festivaly, klubovou scénu.

Kapela VANUA 2 vznikla na počátku roku 2017spojením hudebníků z kapel Yannick Tevi band a Blue Effect.A co se vlastně skrývá pod Vanua 2? Skvělý „sealovský“ hlas zpěváka Yannicka, hudba plná energie a plného zápalu, vynikající hráčské schopnosti všech členů. Hudba Vanua 2 se pohybuje někde mezi popem a rockem a již složení kapely je příslibem vynikající a originální tvorby.

The.Switch je emo-crossoverová skupina, jejíž silnou stránkou jsou dle kritiků především živá vystoupení, kde vyzní hutný originální zvuk zkreslené basy a kytarových stěn. To vše jako pevný základ pro charismatického Štěpána, coby nekompromisního emocionálního kazatele.

Více informací a předprodej vstupenek naleznete kliknutím na obrázek.