Jaroslav Sypal: Zítra to roztočíme, Jaroušku!

Začíná: 19. 3. 2016 19:00
Končí: 19. 3. 2016 21:00
Typ události: Kulturní akce

Manželé Evženie a Jaroušek Hádaví jsou nesmiřitelní rivalové. Neexistuje nic, na co by měli stejný názor. Jsou jako oheň a voda. Do jejich „hádavého života“ nečekaně vstoupí dr. Párátko, s lákavou nabídkou zúčastnit se nové reality show. Ten, kdo toho druhého přistihne během měsíce při nevěře, získá tučnou odměnu. Mezi manželi se rozpoutá nelítostný souboj, plný komických situací. Nikdo nechce prohrát. Ale zvítězit může jen jeden z nich. Báječná hra o tom, co všechno jsou lidé schopni udělat pro peníze, má nečekané rozuzlení. Autor úspěšné komedie „Kšanda“ nenechá divákovu bránici ani na chvíli odpočinout. Dvě hodiny smíchu a skvělých písní. Přijďte se o tom přesvědčit a společně to roztočit!

Autor: Jaroslav Sypal

Hudba a texty písní: Libor Petrů

Režie: Jaroslav Sypal

Hrají:

Kateřina Kornová, Jaroslav Sypal, Martin Maxa, Michal Roneš/Michal Holán, Petr Jančařík, Josef Mladý, Tereza Šefrnová, Karolina Gudasová/Helena Langerová/Veronika Poláčková, Libor Petrů/Jan Jiterský

Vstupné 190 Kč. Předprodej v Městské knihovně Mimoň a v Městském muzeu Mimoň od 29.2..

divadlo