Den dětí oslavíme opět na náměstí

Začíná: 4. 6. 2016 15:00
Končí: 4. 6. 2016 18:00
Typ události: Kulturní akce, Sportovní akce

V sobotu 4. června 2016 bude od 15:00 hodin připraven na travnaté ploše náměstí 1. máje program pro malé i velké děti. Připraveny budou opět tvořivé dílničky Ekocentra Brniště Podralského nadačního fondu, 3 loutková divadelní představení s písničkami Lenky Rejfové, jedinečná kupole mobilního planetária s promítáním několika zajímavých i poučných projekcí a nakonec veselá cirkusová klauniáda s pantomimou Sacra Cirkusu. Tu navíc v přestávkách doplní cirkusový workshop, kde se děti mohou naučit např. základy žonglování.

Nebude chybět i malování na obličej a nějaké ty občerstvovací stánky. Doufáme, že nám počasí bude přát. Akce by se musela zrušit jen v případě opravdu hodně špatného počasí, ale to by byla velká škoda. Samozřejmě ještě mohou nastat i nějaké organizační drobné změny, ale to bychom na místě patřičně informovali.