Změna provozu autobusové linky Nový Bor – Zákupy – Mimoň

Z důvodu uzavírky silnice II/268 v obci Svojkov bude od 10.srpna do 30.října (předpokládaný termín ukončení) přerušen provoz autobusů v úseku Svojkov,u zámečku – Zákupy,náměstí.

Provoz autobusové linky 474 Nový Bor – Zákupy – Mimoň bude organizován následujícím způsobem: autobusy ve směru od Nového Boru dojedou do zastávky Svojkov,u zámečku, kde se otočí a vrátí na křižovatku se silnicí III/26845 (Sloup-Pihel). Po ní pojedou směr Dolní Pihel a dále po objízdné trase přes Bukovany do Zákup. Obdobné opatření platí i v opačném směru. Na objízdné trase bude zavedena zastávka Nový Bor, Bukovany,u statku.

Z důvodu delší objízdné trasy dochází k posunům časů odjezdů vybraných spojů o 5 – 10 minut.
Schéma objízdné trasy a Výlukový jízdní řád

Tento článek byl zveřejněn v kategorii Informace, Město a úřad, Občan a podnikatel. Přečteno: 101x