Ukliďme příkopy v období od 07.04.2018 do 23.4.2018

Podralský nadační fond, Mikroregion Podralsko a další obce pořádají ve spolupráci s Ukliďme Česko a Krajskou správou silnic společný jarní úklid příkopů v blízkosti silnic. Přejeme si čistou krajinu v okolí našich domovů a podporujeme vzájemnou pomoc a spolupráci v regionu.
Není vám lhostejné prostředí, ve kterém žijete? Zapojte se i vy!

Srdečně zveme všechny dobrovolníky (maminky, tatínky, děti, babičky, dědy), kteří mají rádi přírodu a chtějí přispět ke zdravějšímu a krásnějšímu životnímu prostředí v našem regionu, na akci „Ukliďme příkopy“, která probíhá každoročně v jarních měsících v regionu Podralsko.

Pytle na úklid jsou pro Mimoň zdarma k dispozici na MěÚ Mimoň, odboru výstavby, dopravy, zemědělství a životního prostředí. Pokud provedete úklid, prosím o nahlášení místa, kde pytle necháte kvůli následnému odvozu, a to na tel. 487 805 020 nebo vitkova@mestomimon.cz.

Děkuji a příjemné jarní dny
J. Vítková
OVDZaŽP

Tento článek byl zveřejněn v kategorii Doporučené, Informace, Kultura, sport a turistika, Město a úřad, Občan a podnikatel. Přečteno: 16x