PREVENTIVNÍ AKCE POŘÁDANÉ MĚSTSKÝM ÚŘADEM V MIMONI

Měsíc listopad bychom u nás mohli nazvat jako měsíc prevence. Máme pro děti z Mimoně připraveny hned tři velmi zajímavé akce, o kterých bychom vás rádi informovali.
Hned nejbližší se uskuteční ve čtvrtek:
1. Akce pro děti z prvních stupňů a to pro žáky z 2. až 5. ročníků – Preventivní akce, divadelní představení Divadlo Ve Tři. Akce se uskuteční ve čtvrtek, 9. 11. 2017, v Domě kultury Ralsko v Mimoni, je zdarma, hrazena z rozpočtu města Mimoň. Děti obou místních základních škol budou osloveny vždy dvěma představeními, kdy pedagogové vybrali témata jako je například chování ke spolužákům, dopravní bezpečnost a chování k pedagogům.
Následovat bude výlet:
2. Výlet pro děti, žáky 7 až 9. tříd, úterý, 21. 11. 2017: preventivní akce pro 17 dětí, které nám jsou doporučeny ze stran škol. Pojedeme na muzikál „Romeo a Julie“ do Prahy a také máme objednán výukový program v MUSÉE GRÉVIN PRAHA. Děti mají výlet za odměnu za to, že jsou ve škole úspěšné, něčeho dosáhly, či dobře reprezentují školu. Vše je hrazeno z rozpočtu našeho města.
A třetí, poměrně velká akce:
3. Akce pro děti z druhých stupňů a to pro žáky 6. až 9. ročníků – Velká preventivní akce „PROUDY POHYBU A CHUTI“ (PharmDr. Margit Slimáková) a Hudebně workoutová show Seberevolty (raper Marcus Revolta). Akce se uskuteční ve čtvrtek, 30. 11. 2017 ve velké tělocvičně ZŠ Sídliště pod Ralskem. I tato akce je pro školy a děti zdarma, hrazena z rozpočtu města Mimoň. A koho že jsme to do Mimoně pozvali?
PharmDr. Margit Slimáková je v současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci.
O zdravém jezení, životě a prevenci
Proč je bezva nápad zdravě jíst a jak to v pohodě zvládat i bez počítání kalorií anebo jakýchkoliv jiných nepřirozených restrikcí? Co je skutečně zdravé a co jsou výživové omyly anebo jen tvrzení prodejců? Praktická pomoc: Zdravý talíř jako nástroj pro pohodové a individuální sestavení jídelníčku.
Jak zdraví podporovat i mimo výživu a jak to vše zvládat v běžném životě? Možnost diskuze.
Marcus Revolta je hudebním umělcem, motivátorem a zakladatelem projektu Seberevolta. Díky jeho projektu Seberevolta se mladí lidé stmelují do komunit, kde pořádají společensky-prospěšné akce, cvičí, inspirují k morálním hodnotám, životu bez drog a alkoholu a dosahují svých cílů.
O motivaci, životě, sportu a drogách s rapperem Marcusem Revoltou
Proč je tak důležité si najít v životě vlastní cíl a pracovat na něm? Proč je důležité se vyhýbat drogám a alkoholu a na místo toho sportovat? Jak pohyb posiluje sebevědomí? Jak proměnit své sny v realitu?

Tento článek byl zveřejněn v kategorii Doporučené, Informace, Kultura, sport a turistika, Město a úřad, Občan a podnikatel. Přečteno: 49x

Komentáře jsou zakázány.