Plavání ve Stráži pod Ralskem má již více než dvacetiletou tradici

Plavání ve Stráži pod Ralskem má již více než dvacetiletou tradici. Za ten čas vychovali trenéři celou řadu vynikajících plavců. Úspěchy zaznamenali plavci i na závodech pořádaných tímto oddílem v termínu 24.-25.11.2018, za účasti 120 plavců a 30 trenérů z celkem 10 oddílů, od předškolních dětí až po dorostence i dospělé.
V rámci dvoudenního soutěžení se uskutečnily i závody o Pohár města Mimoně a Pohár města Stráže pod Ralskem.
Pro domácí plavce byly závody velice úspěšné, několik z nich si vyplavalo tzv. Neptuna (umístění v kategoriích). Na stupních vítězů se v různých kategoriích umístily i domácí naděje: Jaroslava Kovářová, Ondra Kováč, Sebastian Heidrich, Jiří Hruška, Kryštof Srdínko, Jan Procházka.
Jaroslava Kovářová a Jiří Hruška se navíc nominovali na mistrovství ČR. (Pohár desetiletého resp. jedenáctiletého žactva)
Všichni plavci byli po celé dva dny úžasní. Chválím nejen jejich plavecké výkony, ale i disciplínu, se kterou k závodům přistoupili. Všem děkuji za skvělou reprezentaci a gratuluji k úspěšným závodům!
Poděkování patří i manželům Skalníkovým, kteří se celé roky ve volném čase věnují dětem všech věkových kategorií.
Za město Mimoň
Jaroslava Bizoňová
Místostarostka města

Tento článek byl zveřejněn v kategorii Informace, Kultura, sport a turistika, Občan a podnikatel. Přečteno: 55x