Oprava komunikace pod schodištěm Sokolská

Město Mimoň zahájilo v dubnu opravu komunikace od náměstí ke schodišti Sokolská. Stávající povrch z asfaltů byl odstraněn a došlo k obnově podkladních vrstev komunikace. Povrch komunikace je nově plánován z čedičové dlažby 10×10 cm pokládané do vějíře. V rámci této stavby byla dále opravena opěrná zídka k přilehlému pozemku. Celková cena díla je 263 517 Kč vč. DPH. Při rekonstrukcích komunikací ve městě dochází většinou k odtěžení kamenné dlažby, která je pod poškozeným asfaltovým povrchem. Tato kamenná dlažba je tříděna a dál používána na komunikace a chodníky především v centru města. Oprava komunikace od náměstí ke Schodiště je příkladem jak město Mimoň nakládá se stavebním materiálem a využívá ho při dalších akcích.

Pavel Soukup
Manažer veřejných zakázek

Tento článek byl zveřejněn v kategorii Doporučené, Informace, Město a úřad. Přečteno: 65x