Aktuální hlášení zpráv

Čtvrtek 11. května

Svoz seniorů do Městské knihovny se tento měsíc koná v pondělí 15. a 29. května.

Do 28. května bude v Městském muzeu výstava Vítězslava Fischera s názvem: Mravenci. K vidění budou dřevění mravenci při různorodé práci. Na výstavě bude i herna, kde si budete moct stavět s mravenci a dřevěnými kostkami.

Program kina a rezervaci vstupenek na kulturní akce najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz

Pondělí 15. května 2017

ČEZ Distribuce, a.s. oznamují plánované přerušení dodávky elektřiny dne 18.05.2017 od 8:30 hod. do 14:30 hod. v Mimoni, část Mimoň I, ulice Ralská čp. 207,208. Časový rozsah přerušení dodávky elektřiny je stanoven pouze na nezbytně nutnou dobu.

Ve středu 17. května zveme seniory od 15 hodin do Domu kultury Ralsko na pravidelnou taneční zábavu se skupinou Vivasong.

Ve čtvrtek 18. května od 17 hodin se v Městském muzeu koná Májové zpěvohraní. Koncert pěveckého sboru Zpěvandule. Jako host vystoupí dětský pěvecký sbor Levandulky. Všichni jste srdečně zvány.

Pondělí 22. května

Upozorňujeme, že zítra 23. května se od 15 hodin v Domě kultury Ralsko promítá pro seniory filmové představení Bába z ledu.

Čtvrtek 25. května

Ve čtvrtek 1. června zveme děti i rodiče od 16 hodin na náměstí 1. máje na zábavný program pořádaný ke Dni dětí ve spolupráci s DDM Vážkou.