Aktuální hlášení zpráv

Pondělí 8. dubna

Upozorňujeme občany, že taneční zábava pro seniory se koná ve středu 17.dubna od 15 hod. Vstupné 50 Kč.

V úterý 9. dubna promítáme v Domě kultury Ralsko pro seniory film „Psí domov“. Vstupné 60 Kč.

Městské muzeum Mimoň zve občany ve čtvrtek 11. dubna od 17 hodin na povídání s historikem Vlastivědného muzea a galerie v České lípě Ladislavem Smejkalem. Ten nás provede velikonočními tradicemi nejen v Mimoni, ale i celých severních Čechách.

Ve čtvrtek 18. dubna se v Městské knihovně bude konat Večerní čtení. Přijďte si posedět a poslechnout si pohádky a povídky, které si pro vás připravili zaměstnanci knihovny.

Čtvrtek 11. dubna

Městské muzeum Mimoň zve občany dnes 11. dubna od 17 hodin na povídání s historikem Vlastivědného muzea a galerie v České lípě Ladislavem Smejkalem. Ten nás provede velikonočními tradicemi nejen v Mimoni, ale v celých severních Čechách.

Upozorňujeme občany, že taneční zábava pro seniory se koná ve středu 17. dubna od 15 hod. Vstupné 50 Kč.

Městské muzeum Mimoň zve občany v sobotu 20. dubna na velikonoční program, který se bude konat od 10 do 17 hodin u Městského muzea a v areálu Božího hrobu. Přijďte společně přivítat jaro!

Program promítání kina a rezervaci vstupenek najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz

Pondělí 15. dubna

Ve středu 17. dubna od 15. hodin vás  Dům kultury Ralsko zve na  taneční zábavu pro seniory. K tanci a poslechu hraje kapela Vivasong Víti Vávry. Vstupné 50 Kč.

Upozorňujeme seniory, že jsme pro ně připravili mimořádné promítání, a to v úterý 23. dubna od 15 hodin. Tentokrát jsme pro vás připravili film „Ženy v běhu“. Vstupné 60 Kč.

Čtvrtek 18.dubna

Dnes 18. dubna se v Domě kultury Ralsko koná od 16 hodin 30 minut pravidelné zasedání zastupitelstva města Mimoň.

Svoz seniorů nad 65 let do Městské knihovny se tento měsíc koná v pondělí 29. dubna.

Čtvrtek 25..dubna

V úterý 30. dubna se na Koupališti v Mimoni koná pálení čarodějnic. Čeká Vás bohatý program, soutěž o nejlepší čarodějnici a čaroděje, velká porce muziky a ohňostroj. Všichni jste srdečně vítání.

Pondělí 29. dubna