Aktuální hlášení zpráv

Upozorňujeme občany, že od 12. listopadu do 16. listopadu bude omezen provoz na komunikaci ve směru Mimoň – Doksy, který bude označen dopravním značením z důvodu rekonstrukce přejezdového zabezpečovacího zařízení.

Pondělí 12. listopadu

Ve středu 14. listopadu se v 15 hodin v Domě kultury Ralsko uskuteční tradiční zábava pro seniory. K tanci a poslechu hraje skupina Vivasong. Vstupné 50 Kč.

Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 v 17 hodin vás zveme do Městské knihovny na besedu se stylistkou, vizážistkou a módní návrhářkou Danou Beranovou.

Čtvrtek 15. listopadu

Dnes v 17 hodin jste srdečně zváni do Městské knihovny na besedu se stylistkou, vizážistkou a módní návrhářkou Danou Beranovou.

Výzva k výstavě betlémů. Žádáme majitele betlémů, kteří by je rádi zapůjčily na výstavu, aby je donesly do Městského muzea do 29. 11. 2018, nebo aby nás kontaktovali na webu muzeum@mestomimon.cz nebo telefonním čísle 725 854 377. Děkujeme

Pondělí 19.listopadu

Dne 24. listopadu od 19. hodin se v Domě kultury Ralsko koná rockový koncert skupin Na Knop Company, Vanua2 a The switch. Vstupné 190 Kč. Předprodej vstupenek na www.kulturamimon.cz

Upozorňujeme občany, že v termínu od 21. listopadu do 26. listopadu dojde k uzavření silnice z Mimoně směr Doksy, objízdná trasa povede po silnici Mimoň – Zákupy – Srní – Jestřebí – Doksy. Více na webových stránkách města.

Čtvrtek 22. listopadu

V sobotu 24. listopadu od 19. hodin se v Domě kultury Ralsko koná  rockový koncert skupin Na Knop Company, Vanua2 a The switch. Vstupné 190 Kč.

V pátek 30. listopadu zveme všechny občany na Zpívání pod stromečkem. Začátek akce v 16 hodin POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ – NÁMĚSTÍ 1. MÁJE. Vystoupí děti z mimoňských škol, divadlo Mazec s představením Župan peče cukroví a vánoční atmosféru navodí s pásmem koled orchestr Luďka Seidla.

Program promítání kina a rezervaci vstupenek najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz

Pondělí 26. listopadu     POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ – NÁMĚSTÍ 1. MÁJE

V pátek 30. listopadu zveme všechny občany na Zpívání pod stromečkem. Začátek akce v 16 hodin NA NÁMĚSTÍ 1. MÁJE. Vystoupí děti z mimoňských škol, divadlo Mazec s představením Župan peče cukroví a vánoční atmosféru navodí s pásmem koled orchestr Luďka Seidla.