Aktuální hlášení zpráv

Čtvrtek 7. prosince 2017

V neděli 10. prosince se od 17 hodin koná v kostele sv. Petra a Pavla adventní koncert mimoňského pěveckého sboru Zpěvandule.

Svoz seniorů do Městské knihovny se tento měsíc koná v pondělí 11. prosince.

Pátek 8. prosince 2017, sobota 9. prosince, neděle 10. prosince

V důsledku finální pokládky asfaltového povrchu v Lužické ulici, bude v pondělí 11. prosince 2017 od 8 do 16 hodin uzavřena odbočka na komunikaci ke Compagu a garážím pod Letnou. Žádáme občany, aby si svá vozidla přeparkovali mimo tuto lokalitu. Stavbou nebude umožněn vjezd ani výjezd na tuto komunikaci.

Pondělí 11. prosince 2017

V úterý 12. prosince 2017 vás zveme na filmové představení pro seniory – Bajkeři v Domě kultury Ralsko, od 15,00 hodin. Vstupné 60,- Kč.

Tento týden se v úterý 12. prosince a ve čtvrtek 14. prosince od 13 do 17,30 hodin konají v Městské knihovně vánoční dílny pro děti i dospělé.

Ve středu 13. prosince zveme od 15 hodin do Domu kultury Ralsko seniory na pravidelnou taneční zábavu se skupinou Vivasong. Vstupné 40 Kč.

Srdečně vás zveme na Vánoční koncert pěveckých sborů Zpěvandule a Levandulky, který se uskuteční ve čtvrtek 14. prosince od 17 hodin v Městském muzeu v Mimoni.

Upozorňujeme, že do 17. prosince bude trvat v Domě kultury Ralsko výstava „…Když si velký holky hrajou..“. Jedná se o výstavu prací dvou mimoňaček Anny Borůvkové a Vendulky Böhmové.

Čtvrtek 14. prosince 2017

Srdečně vás zveme na Vánoční koncert pěveckých sborů Zpěvandule a Levandulky, který se uskuteční dnes 14. prosince od 17 hodin v Městském muzeu v Mimoni.

Dnes 14. prosince se od 16,30 hodin koná v Domě kultury Ralsko pravidelné zasedání Zastupitelstva města Mimoň.

Program promítání kina a rezervaci vstupenek najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz

V neděli 17. prosince se od 18 hodin koná v kostele sv. Petra a Pavla adventní koncert vokální akapelové skupiny Happy Day Quintet.

Upozorňujeme na otevírací dobu v Městském muzeu, kterou naleznete v Mimoňském zpravodaji či na webových stránkách www.muzeummimon.cz

Čtvrtek 21. prosince 2017

Zveme Vás v úterý 26. prosince od 16 hodin na 14. ročník výstupu na věž kostela sv. Petra a Pavla. Vstupné dobrovolné.