Aktuální hlášení zpráv

Čtvrtek 8. srpna

V neděli 11.8.2019 proběhne v areálu mimoňského koupaliště, zámeckého parku a okolí Podralska 9. ročník Mimoňského triatlonu. Od 9.00 v průběhu celého dopoledne jsou naplánovány dětské duatlonové a triatlonové závody pro děti od 5 let s možností zapůjčení kol. Ve 13.00 bude odstartován hlavní závod dospělých. Více informací na www.triatlonmimon.ic.cz.

V Městském muzeu v Mimoni můžete nadále shlédnout velkou rodinnou výstavu – Kouzelný svět loutek. Výstava potrvá až do 1. září 2019.

Pondělí 12. srpna

V sobotu 25.8.2019 se od 15 hodin v Kapli Božího hrobu uskuteční třetí z tradičních letních koncertů. Tentokrát pozvání přijala klavíristka Laura Mikel Vlková a saxofonista Roman Fojtíček, kteří tvoří uskupení SAX a PIANO DUO. Přijďte si poslechnout pestrou paletu skladech, jak tradičních tak i moderních. Vstupné 50 Kč.

Program promítání kina a rezervaci vstupenek najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz

Čtvrtek 15. srpna

Pondělí 19. srpna

Čtvrtek 22. srpna

Na sobotu 31. srpna jsme pro vás připravili další Letní kino. Přijďte se podívat na známé hrdiny ve filmu Avengers: Infinity War. Promítat se bude na koupališti v Mimoni od 21,30 hodin. Vstupné 100 Kč. Při velmi nepříznivém počasí se promítání uskuteční na hřišti TJ Jiskra na Letné.