Aktuální hlášení zpráv

Čtvrtek 18. října

Srdečně Vás zveme na zábavný pořad Návštěvní den u Miloslava Šimka, který se uskuteční v pátek 19.října od 19,00 hodin v Domě kultury Ralsko.

V neděli 21. října se v Domě kultury Ralsko uskuteční dětské loutkové představení Na kouzelném paloučku, ve kterém se na děti těší i známé postavičky Jů a Hele. Začátek akce je v 15,00 hodin.

Program promítání kina a rezervaci vstupenek najdete na nových webových stránkách www.kulturamimon.cz

V neděli 21. října jsme pro Vás v Městském muzeu od 17,00 hodin připravili koncert ke 100.výročí založení republiky s názvem Klenoty české hudby v podání tria Musica Dolce Vita.

Pondělí 22. Října

Upozorňujeme, že zítra 23. října se od 15 hodin v Domě kultury Ralsko promítá pro seniory filmové představení Úsměvy smutných mužů. Vstupné 60 Kč.

Bludičková noc v zámeckém parku se koná v sobotu 27. října. Registrace účastníků a start je od 17,30 hodin do 19,30 hodin uprostřed zámeckého parku na největším rozcestí. Děti v maskách a s lampiony jsou vítány. Srdečně zve odbor kultury MěÚ Mimoň a Dům dětí a mládeže Vážka.

V neděli 28. října vás zveme na dětskou Halloweenskou strašidelnou show, která se bude konat v Domě kultury Ralsko, od 15,00 hodin. Vstupné – plná kartička s razítky z Bludičkové noci v Zámeckém parku slouží jako volná vstupenka pro 1 dítě a 1 dospělého, ostatní vstupné 50,- Kč.

Základní škola a Mateřská škola Mírová pořádá 25. října lampionový průvod s rozsvěcením dýní. S rozsvícenými lampiony se vychází v 18,00 hodin z náměstí 1. Máje.

Čtvrtek 25. října

Setkání u stromu republiky-skautské lípy se uskuteční v neděli 28. října v 10,00 hodin v parku u zámeckého mostu. Na toto setkání vás zve Junák – přístav Ralsko a město Mimoň.

Od soboty 27. října do pondělí 29. října bude úplná uzavírka na silnici II/268 ul. Pražská v Mimoni (v místě železničního přejezdu trati Mimoň – Mimoň Staré nádraží) z důvodu opravy železničního přejezdu.