Aktuální hlášení zpráv

Čtvrtek 21. června 2018

V sobotu 23. června budou na náměstí 1. máje od 10 hodin probíhat Oslavy Dnů města, které budou zakončeny večerním ohňostrojem. Podrobný kulturní program i doprovodné akce naleznete na webových stránkách města a na plakátech.

Od 23. června do 26. srpna vás zveme do Městského muzea na interaktivní rodinnou výstavu: Kdo si hraje nezlobí! zapůjčenou z IQLANDIA. Těšit se můžete na mnoho interaktivních hlavolamů a poučných her.

V neděli 24. června vás od 15 hodin zveme do areálu Božího hrobu na koncert „Gaco Novomesský“. Uslyšíte zpěv v původním francouzském jazyce s kytarovým a klavírním doprovodem.

Pondělí 25. června 2018

Upozorňujeme, že zítra 26. června se od 15 hodin v Domě kultury Ralsko promítá pro seniory filmové představení Dvě nevěsty a jedna svatba. Vstupné 60 Kč.

Program promítání kina a rezervaci vstupenek najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz

Čtvrtek 28. června 2018

Dnes 28. června se koná v Domě kultury Ralsko od 16:30 hod. pravidelné zasedání zastupitelstva města.

Upozorňujeme, že od 2. července až do 2. září platí v Městské knihovně prázdninová výpůjční doba. Více informací naleznete na webových stránkách Městské knihovny nebo v Mimoňském zpravodaji.

Do 7. Července je možné v Domě kultury Ralsko Mimoň shlédnout výstavu fotografických portrétů, které Vás provedou onou pomyslnou přímkou, s názvem: DEEP od autorky Jany Taibrové.

Program kina a rezervaci vstupenek na kulturní akce najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz