Aktuální hlášení zpráv

Čtvrtek 30.května

V sobotu 1. června pořádá odbor kultury města Mimoně spolu s dobrovolníky akci na koupališti v Mimoni ke Dni dětí. Odpoledne plné zábavy a radosti. Začátek akce od 14. hodin. Zveme všechny malé i velké. Přijďte se pobavit!

Pondělí 3. června

V Městském muzeu v Mimoni můžete od 8. června shlédnout velkou rodinnou výstavu – Kouzelný svět loutek. Slavnostní zahájení výstavy proběhne 8. června od 13 hodin dílničkami pro děti. Od 15 hodin se můžete těšit na loutkové divadelní představení.

Ve středu 12. června se v Domě kultury Ralsko bude konat taneční zábava pro seniory. K poslechu a tanci Vám zahraje kapela Vivason.

Program promítání kina a rezervaci vstupenek najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz

Čtvrtek 6. června

Ve střed 12. června se v Domě kultury Ralsko bude konat taneční zábava pro seniory. K poslechu a tanci Vám zahraje kapela Vivason.

Svoz seniorů do knihovny se tento měsíc koná v pondělí 10. a v pondělí 24. června.

Pondělí 10. června

V Městském muzeu v Mimoni můžete od 8. června shlédnout velkou rodinnou výstavu – Kouzelný svět loutek. Výstava potrvá až do 1. září 2019.

Městské muzeum v Mimoni Vás zve na besedu: Sudety a jeho obyvatelé, která se koná 13. června od 17 hodin.

Čtvrtek 13. června

Městské muzeum v Mimoni Vás zve na besedu: Sudety a jeho obyvatelé, která se koná dnes ve čtvrtek od 17 hodin.

Město Mimoň zve srdečně občany na oslavy Dnů města Mimoň, které se konají dne 22. června 2019 na náměstí 1. Máje. Program začíná již v 10 hodin. Přijďte společně slavit den našeho města.

Pondělí 17. června

Město Mimoň zve srdečně občany na oslavy Dnů města Mimoň, které se konají 22. června 2019 na náměstí 1. Máje. Program začíná již v 10 hodin. Přijďte společně slavit den našeho města.

Tradiční promítání pro seniory se tento měsíc uskuteční v úterý 25. června od 15 hodin. Tentokrát jsme pro vás připravili film „Mia a bílý lev“. Vstupné 60 Kč.