Aktuální hlášení zpráv

Pondělí 18. února

V úterý 19. února se uskuteční promítání pro seniory. Tentokrát jsme pro Vás připravili francouzskou komedii Utop se nebo plav. Vstupné je 60 Kč.

Výzva k výstavě kraslic – dovolujeme si oslovit všechny, kteří se zabývají tvorbou kraslic a dalších velikonočních motivů a chtěli by své výrobky představit na výstavě kraslic v Městském muzeu Mimoň, aby své výrobky donesli do Městského muzea mezi 5. a 7. březnem 2019. Výstava bude zahájena 9. března 2019.

Čtvrtek 21. února

Do neděle 24. února můžete navštívit v Městské muzeum Mimoň výstavy Tři tváře krajky a výstavu Ivy Hüttnerové – Obrázky.

Svoz seniorů nad 65 let do Městské knihovny se tento měsíc koná v pondělí 25. února 2019.

Pondělí 25. Února

Výzva k výstavě kraslic – dovolujeme si oslovit všechny, kteří se zabývají tvorbou kraslic a dalších velikonočních motivů a chtěli by své výrobky představit na výstavě kraslic v Městském muzeu Mimoň, aby své výrobky donesli do Městského muzea mezi 5. a 7. březnem 2019. Výstava bude zahájena       9. března 2019.

Program promítání kina a rezervaci vstupenek najdete na webových stránkách www.kulturamimon.cz

Čtvrtek 28. Února

Srdečně zveme do knihovny, kde bude po celý měsíc březen probíhat akce Březen – měsíc čtenářů. Pro nové čtenáře máme připraven rok členství v knihovně zdarma.

Ve čtvrtek 14. března 2019 bychom vás chtěli pozvat na večerní čtení do knihovny, které bude zahájeno v 18,00 hodin.