Napište nám

Zde se můžete ptát na vše, co Vás zajímá.

408 komentářů na stránce Napište nám

 1. Martin Martinček

  Dobrý den,
  chtěl bych si touto formou stěžovat na opakované rušení nočního klidu. Jedná se o dům č. 158/I ve Hvězdovské ulici v Mimoni. Je zde provozován SPORT CLUB – HOLBA (vedle kruhového objezdu u dřevěnky). Pravidelně v pátek a v sobotu zde duní nepřiměřeně hlasitě hudba až do ranních hodin tj. až do druhé či třetí hodiny ráno. Na dveřích clubu je cedule, kde mohou vstupovat jen členové tohoto clubu.
  V těchto tropických dnech se jen velmi těžko dá spát se zavřenými okny a i přes zavřená okna je dunění slyšitelné.
  Předem děkuji za případné prošetření (vyřešení) tohoto problému, který sužuje naše okolí.

  S pozdravem

  Martinček Martin

  • Administrator_1

   Dobrý den p. Martinčeku,
   prvním krokem při řešení téměř každého sporu, by měl být pokus o domluvu. Tzn. kontaktovat druhou stranu a snažit se věc vyřešit diskusí.
   Více informací Vám zasíláme na Váš email z důvodu obsáhlosti.

   S pozdravem
   Hana Fuitová
   správní odbor

   • Martin Martinček

    Dobrý den,
    pokus o domluvu byl učiněn 18. 8. 2018 ve dvě hodiny ráno.Kdy jsem byl poprosit členy klubu, jestli by mohli hudbu trochu ztišit. Bohužel jsem byl nevybíravým způsobem vyhozen. Z toho jsem usoudil, že asi rozumná domluva není možná a proto jsem zvolil druhou zákonnou variantu, a to obrátit se na Městský úřad.

    S pozdravem

    Martin Martinček

   • Administrator_1

    Dobrý den p. Martinčeku,

    dle naší písemné domluvy bude věc řešena na schůzce v dohodnutém termínu v pátek 24. 8. 2018 v 8 hodin.

    Hana Fuitová
    správní odbor

 2. Franta Pstruh

  Dobrý den,
  při dnešní procházce u vrchu Kalvárie u aut. nádraží jsme narazili na čersvou černou skládku. Čerstvou proto, že ještě 9.8.2018 při předešlé procházce tu žádná nebyla. Suť, vana, umyvadlo, polystyrén a další harampádí je zde odhozeno nedaleko altánku a rozcestí pod viadukt. Kam se obrátit, ať to někdo řeší a hledá pachatele?

  • Administrator_1

   Dobrý den,
   černé skládky řeší společně odbor výstavby, dopravy, zemědělství a životního prostředí a městská policie. V případě zjištění černé skládky nás můžete kontaktovat, informace si předáváme.
   Děkuji za informaci, úklid zařídím.
   Jaroslava Vítková, referentka OVDZaŽP

  • Administrator_1

   Dobrý den.
   Děkuji za upozornění na černou skládku, kterou někdo založil u autobusového nádraží. K uvedené věci provede Městská policie Mimoň šetření a pokud se podaří zjistit pachatele bude tento dále řešen.
   Za Městskou policii Mimoň Miroslav Krajíček.

 3. Petr Smutný

  Dobré ráno vinšuji,

  vadí mi čím dál víc hluk a halekání z plných plic. Line se to z ulice Lipové – číslo 155 popisné. Byt je to přízemní – vlevo od vstupních dveří ležící. S okny povětšinu dokořán – pobývá tu kolega Zlámal – pařan. Kdyby trochu s nepracujícími kolegy pracovali tak by ráno vstávali a dobrou noc by brzo dávali. Proto píšu v tento ranní čas neb holomci mi spát nedají zas.

  Děkuji.
  Petr Smutný

  • Administrator_1

   Vážený pane,

   s nájemcem byla stížnost na hlučení v ranních hodinách osobně projednána technikem našeho odboru. Byl upozorněn na to, že pokud bude tímto způsobem narušovat mravy v domě, pak s ním může být ukončena nájemní smlouva. V tuto chvíli jako pronajímatel více udělat nemůžeme. V případě, že by se stížnosti opakovaly, je možné začít jednat o ukončení nájmu. V takovém případě ale musí být stížnosti opakované po delší dobu. Druhou možností, kterou máte, je zavolat policii ČR z důvodu narušování nočního klidu, aby rušitele uklidnila a případně předala na přestupkové oddělení správního odboru MěÚ.
   S pozdravem

   Ing. Blanka Fialová
   Vedoucí odboru správy majetku

  • Nejsem robot

   Udavači 😛

 4. Pavel Vápenka

  Dobrý den. Nemohlo by město při městských slavnostech příspět na provoz kolotočářům. Jedna jízda za 50,60,80 Kč, to je na Mimoň opravdu dost. To by jistě rodiče s dětmi ocenili více než fontánu u kostela.

  • Hubert

   Spíš je také ostuda, že město vybírá na svých slavnostech za užití WC poplatek. To jsem ještě nikde neviděl. Ale je to Mimoň.

 5. Franta Pstruh

  Dobrý večer,
  při vjezdu do města od Stráže p. R. (resp. Liberce) je mezi Benzinou a pneuservisem Havlík u krajnice už X let uschlý povalený strom. To si ho nikdo z údržby města ještě nevšiml? Jinak kvalitní reprezentace města, jinde mají např. upoutávací cedule na muzea, památky, bannery na ubytování, uvítací dřevěné cedule, popř. značení nabádající řidiče zpomalit, jen tady suchý strom. Někdo by ani nevěřil, že zde bydlí 6500 obyvatel..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *