Napište nám

Zde se můžete ptát na vše, co Vás zajímá.

388 komentářů na stránce Napište nám

 1. Alena

  Dobrý den,kdy se už konečně opraví na Sídlišti pod Ralskem přístřešky na kontejnery? Ten rachot ,když trochu foukne vítr je hrozný. A poničené už jsou dost dlouho.

  • Administrator_1

   Dobrý den,
   přístřešky na kontejnery na Sídlišti pod Ralskem byly opraveny v roce 2017 zdvojnásobením počtu vrutů. Od té doby již nebyly žádné připomínky, sdělte, prosím, které kontejnery máte na mysli.

   S pozdravem

   Ing. Stanislav Baloun
   místostarosta města

   • Dana

    Já jsme již vloni psala, že přístřešek u nového parkoviště na horním sídlišti je poničený větrem a bylo mi odpovězeno, že se to bude řešit v rámci reklamace, ale je to pořád stejné. A u přístřešků, přes silnici u vchodu 589 také na horním sídlišti jsou některé vruty už vytržené.

 2. sutr

  nefunguje odkaz na zastupitelstvo. Proč?

  • Administrator_1

   Dobrý den,
   tato stránka se v současné době aktualizuje. Budeme se snažit ji co nejdříve zpřístupnit.
   Děkujeme za pochopení.

   G.Ježková

 3. nmnmn@seznam.cz

  Nikde jsem nenašel zda město pořádá na 8.5 2018 nějakou vzpomínkovou akci pak se nedivte že nemáte účast

 4. Milan Tříska

  Opět ohňostroj. Dnes 28.4.2018, po deváté hodině večerní v cípů rodinných domků mezi ulicemi Eliášova a Ralská opět někdo pouštěl rachejtle, tedy spíš několikaminutový ohňostroj. Ve 21:15 jsem volal Městskou policii a bylo mi řečeno, že se tam podívají. Mohu se prosím dozvědět výsledek jejich podívání se. Ohňostroje ve dny povolené vyhláškou mi opravdu nevadí, neboť se s tím počítá a dá se na to připravit. Vlastním záchranářského psa, jehož výcvik je časově i finančně náročný. Bohužel, asi jako každému zvířeti i jemu podobné lidské kratochvíle opravdu dost vadí. Mimochodem, bydlím v Eliášově ulici, takže tentokrát jsem to opravdu měli jako na talíři.

  • Administrator_1

   Dobrý den pane Třísko.
   K uvedené věci bych uvedl, že jsem hovořil s kolegy, kteří měli dne 28.4.2018 noční službu. Po Vašem oznámení na místo vyjeli, ale bohužel bylo již po ohňostroji a z tohoto důvodu nebylo možné zjistit kdo by mohl být jeho původcem. Dalším problémem je to, že se jedná o uzavřený blok domů, kde se velmi těžko zjišťuje, kdo a ze kterého domu ohňostroj odpálil. To jistě není naše omluva, pouze konstatování faktu. Osobně mi je velmi líto Vás i Vašeho psa, který by měl být v dobré kondici a pohodě aby mohl být kdykoli nasazen do akce a neměl by prožívat tento stres.
   Děkuji za pochopení.
   Za MěPo Mimoň Miroslav Krajíček.

 5. Jan Kopal

  Dobrý den,
  při cestách na Moravu jsem si nemohl nepovšimnout, že každá sebemenší vesnička disponuje sběrnými nádobami na kovové obaly, hned vedle kontejnerů na tříděný odpad (papír, sklo, plasty a elektro). Plechovky od nápojů, konzervy, hliníkové fólie, obaly od sprejů, tuby, dokonce i víčka od jogurtů a obaly z čokolád tak nekončí v komunálním odpadu. Jak je to s enviromentální politikou v našem městě?

  • Administrator_1

   Dobrý den,
   Nakládání s odpady řeší Obecně závazná vyhláška č. 1/2015, o stanovení systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů na území města Mimoň. Oddělené soustřeďování kovů je celoročně zajišťováno zdarma na základě písemné smlouvy se společností KOVOŠROT GROUP CZ a.s., v areálu společnosti na adrese Mimoň, Pod Křížovým vrchem.

   Jaroslava Vítková, DiS.
   referentka odboru výstavby, dopravy, zemědělství a ŽP

   • Franta Pstruh

    Výborně, takže s každou plechovkou poběžim do sběrny…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *