Napište nám

Zde se můžete ptát na vše, co Vás zajímá.

373 komentářů na stránce Napište nám

 1. Ľubomir Baďura

  Dobrý vecer,
  mohl by mi prosím někdo vysvětlit proč již po 2 v tomto týdnu nesvítí veřejné osvětlení na horním sídlišti? V parku lampy svítí, dojdete k BD Mimosa a od tohoto domu tma. Děkuji Baďura

 2. Martin Smolík

  Dobrý den, již před několika lety se hovořilo o přechodu pro chodce (posunutí přechodu a zkrácení přecházené plochy a ostrůvku uprostřed vozovky) na Letné v ulici Žitavské v blízkosti autobusových zastávek pro dojíždějící žáky základní školy a gymnázia na komunikaci II. třídy (II/270) ve vlastnictví Libereckého kraje. K tomuto se několikrát objevila i statistika z radaru, kterou zveřejnila Městská policie. V současné době je v místě v kritickou domu strážník Městské policie, což oceňuji. Je na toto zpracována již projektová dokumentace, případně bude toto plánováno na rok 2018, s tím že Město Mimoň se bude podílet na projektové dokumentaci a následně bude realizovat dílo Liberecký kraj (KSSLK) ?

  • Administrator_1

   Dobrý den,
   přechod pro chodce na Letné v ulici Žitavská je předběžně plánován na rok 2018. V současné době se upravuje projektová dokumentace – rozšiřuje se o přístupový chodník k přechodu od sídliště Letná. Po úpravě se dokončí stavební povolení na tuto akci a začátkem ledna 2018 bude podána žádost na Státní fond dopravní infrastruktury o dotaci. Pokud tato žádost bude úspěšná, dojde na realizaci této akce v roce 2018. Celou akci bude financovat ze svého rozpočtu město Mimoň.

   Ing. Jaroslav Filek
   vedoucí Odboru rozvoje města

 3. Krizek

  Chapu zne a nasledny odvoz kukuricne nati, ale na kruhaci je toho spousta, smer Letna a Hranicarska taky a i Pertolticka. Plnona chodnikach. Zamete si to dotceny zemedelec. O tonazi a otresech od nekterych stroju nemluve, nezaplachtovane, tonaz odhadem k 20tunam. V krizovatce Hranicarka a Pertolticka, kouknete na obtubniky a uvolnene kostky. Nahore je zakaz nakladakum, proc ne traktorum. Jo a svodidla v zuzeni vleky traktoru opet drhly, bezte se podivat. Co s tim ?

  • Administrator_1

   Dobrý den,
   k umístění zákazu vjezdu pro traktory v Hraničářské ulici Vám sdělujeme, že není možnost objíždět tento zákaz novou zástavbou v Pertolticích pod Ralskem (nachází se zde most s omezením do 2,2 m šíře). Z uvedeného důvodu nebude dopravní inženýr s takovým zákazem souhlasit, jelikož by objížďka pro traktory přes Velký Grunov byla dlouhá cca 10 km, z toho značná část by vedla po silnici č.II/270.
   V případě znečištění komunikace bude na tuto skutečnost upozorněn zodpovědný pracovník města Mimoň, tzn. správce místních komunikací.
   Za OVDZ a ŽP MěÚ Mimoň ref. Jiří Jech

 4. Vítek

  Zpravodaj září ještě není?

 5. Milan

  Hledám kominíka v Mimoni.Potřebuju telefonní číslo nebo e-mail.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *