Jarní burza oblečení 21.03.2015

V sobotu 21.3.2015 se konala další z téměř již tradičních burz oblečení, tentokrát  se konalo o burzu jarního oblečení. Burza se konala, jako obvykle, v  Domě kultury Ralsko, v době od 9.00 do 13.00 hodin.

Zájem o burzu ze strany prodávajících je rok od roku větší, některé zájemkyně o prodej jsme museli dokonce odmítnout a to  z důvodu naplnění kapacity. Celkem letos prodávalo 23 maminek, převážně z Mimoně. Prodávat přijely ale i maminky z okolních obcí.

O burze jsme informovali v místních mateřských školách, v čekárnách u lékařů, na vývěsních deskách, ale i v místních obchodech, informace o burze zazněla i v místním rozhlase a aktivní propagace burzy se odehrávala i na sociální síti, která je mezi prodávajícími i nakupujícími velmi oblíbená.

Kladně  hodnotíme i návštěvnost burzy, nakupující  neodcházeli s prázdnou. Každý měl možnost vybrat si z nabídky levného oblečení nejen pro děti, ale i pro dospělé, v nabídce byly i  drobné kuchyňské předměty, knihy. Spokojeni tak byli nejen prodávající, ale a to především, nakupující, kteří měli opravdu bohatý výběr.

V této akci budeme rádi pokračovat, další burzu máme v plánu na podzim.

burza

Bc. Kateřina Kapičková

Městský úřad Mimoň

Správní odbor – oddělení rodiny a sociálních záležitostí