Informace k rekonstrukci Nádražní ulice

Celá akce rekonstrukce Nádražní ulice (oficiální název je Humanizace Nádražní ulice) je naplánovaná na dvě samostatné etapy a to etapu 1, která se týká dolní části Nádražní ulice a etapu 2, která se týká horní části Nádražní ulice. Časově je akce rozplánována na dva roky, v letošním roce dolní část a v roce příštím horní část.
V současné době dokončuje společnost SVS a.s. rekonstrukci kanalizační a vodovodní sítě v dolní části Nádražní ulice a po krátké technologické přestávce (sednutí zasypaných výkopů), bude v polovině července zahájena rekonstrukce povrchů komunikace včetně odvodnění a stavba nového chodníku. Uzavírka dolní části tedy potrvá až do konce letošního roku. Prosíme tedy obyvatele města a případné návštěvníky, aby dodržovali dopravní značení a měli s touto náročnou stavbou trochu trpělivosti.

Ing. Jaroslav Filek, vedoucí ORM

Tento článek byl zveřejněn v kategorii Doporučené, Informace, Město a úřad, Občan a podnikatel. Přečteno: 357x