Dar seniorům na úhradu poplatku za roční aktivaci bezkontaktní čipové karty Opuscard pro Liberecký kraj

Vážení občané,
Zastupitelstvo města Mimoň schválilo na svém zářijovém zasedání poskytnutí daru ve výši 500,– Kč občanům – seniorům. Dar je určen na úhradu nákladů spojených se zaplacením ročního poplatku za aktivaci slevové karty jízdného – Opuscard, zaplaceného od 1.10.2018 do 30.9.2019. Občané nad 65 – 70 let a občané s průkazem ZTP mohou tuto slevovou kartu použít pro bezplatnou autobusovou přepravu po území města Mimoň a občané nad 70 let pro území Libereckého kraje (netýká se ZTP).
Podmínkou pro poskytnutí daru je, že výše uvedené osoby jsou držiteli tzv. Osobní karty Opuscard, o níž je možné požádat na kontaktních místech ČSAD a Městských (zákaznických) centrech Opuscard uvedených níže – viz bod 1). Na těchto kontaktních místech provede aktivaci (nabití) karty částkou ve výši 500,– Kč a dále pro občany – seniory Mimoně lze provést aktivaci (nabití) také v pokladně společnosti Mimoňká komunální, a.s.
Pokud má občan již kartu Opuscard aktivovanou (nabitou), předloží doklad o zaplacení pověřenému zaměstnanci MěÚ. Pověřeným zaměstnancem je Bc. Kristina Vindušková, která na podatelně MěÚ ve dnech pondělí – středa v době od 08:00 do 12:00 hodin vyřídí s žadatelem žádost o poskytnutí daru.

Více zde.

Tento článek byl zveřejněn v kategorii Doporučené, Informace, Město a úřad, Občan a podnikatel. Přečteno: 176x